News

Elbistan Su Arıtma Cihazı – 0506 852 15 15

Elbistan Su Arıtma Cihazı – 0506 852 15 15

Elbistan Su Arıtma Cihazı - 0506 852 15 15

Merhaba su arıtma cihazı kullanıcılarımız. Bugün sizler için son günlerden çıkan bir haber olan su zehirlenmesi hakkında bazı bilgiler aktarmak istiyoruz. Gaziantep ilinin elbistan ilçesinde şebeke suyuna karışan bakteriden dolayı binlerce kişi zehirlenme sonucunda hastaneye başvurdu. Yapılan araştırmalar sonucunda ilçeye giden su hattında oluşan zararlı bakteriler tüm şehir şebeke suyu ile karışması sonucunda su adeta zehire dönmüştür. Bu bakteri adeta salgın gibi yayılarak Elbistan ilçesinde bulunan tüm hastaneler ve sağlık ocakları sabaha kadar Elbistan halkını bu bakteriden kurtarmak için çalıştılar.

Her zaman söylediğimiz gibi Türkiye’nin tüm suları temiz ama maalesef belediyeler ve kontrol merkezleri tam olarak çalışmadığı için sularımız adeta bir zehire dönüşebilmektedir. Örnek vermek gerekirse Barajlarda bulunan suların testlerin sonucu sular gerçekten güzel bir durumda.Ama maalesef barajdan çıkan sular evlerimizde çeşmelere gelene kadar bir çok yol kat etmektedir. Şehirlerimizde ve ilçelerimiz alt yapı eksiklikleri çok fazla olduğu için sularımızın barajlardan çıkıp bize ulaşıncaya kadar tüm mikropları ve bakterileri alabilmektedir.

Eğer sizlerde bu durumdan kurtulmak daha sağlıklı ve temiz bir su içmek istiyorsanız mutlaka bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Son yıllarda özellikle Doğu bölgelerinde en çok satmış olduğumuz Ultra Organik Su Arıtma Cihazı hakkında detaylı bir bilgi alabilir ve daha sonra evinize bu sistemi kurdurabilirsiniz. Fiyat olarak gayet uygun olup bütçenizi zorlamadan bu cihaza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerimizi de görmek isterseniz aşağıda vereceğimiz internet sitesine giriş yapabilir ve tüm ürünlerimize bakabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

Tel: 0312 332 43 11

Gsm: 0506 852 15 15

Website: http://www.suaritmacihazi.gen.tr

Tagged: , , ,

1 Comment