Elbistan Su Arıtma Cihazı – 0506 852 15 15

Elbistan Su Arıtma Cihazı – 0506 852 15 15

Elbistan Su Arıtma Cihazı - 0506 852 15 15

Merhaba su arıtma cihazı kullanıcılarımız. Bugün sizler için son günlerden çıkan bir haber olan su zehirlenmesi hakkında bazı bilgiler aktarmak istiyoruz. Gaziantep ilinin elbistan ilçesinde şebeke suyuna karışan bakteriden dolayı binlerce kişi zehirlenme sonucunda hastaneye başvurdu. Yapılan araştırmalar sonucunda ilçeye giden su hattında oluşan zararlı bakteriler tüm şehir şebeke suyu ile karışması sonucunda su adeta zehire dönmüştür. Bu bakteri adeta salgın gibi yayılarak Elbistan ilçesinde bulunan tüm hastaneler ve sağlık ocakları sabaha kadar Elbistan halkını bu bakteriden kurtarmak için çalıştılar.

Her zaman söylediğimiz gibi Türkiye’nin tüm suları temiz ama maalesef belediyeler ve kontrol merkezleri tam olarak çalışmadığı için sularımız adeta bir zehire dönüşebilmektedir. Örnek vermek gerekirse Barajlarda bulunan suların testlerin sonucu sular gerçekten güzel bir durumda.Ama maalesef barajdan çıkan sular evlerimizde çeşmelere gelene kadar bir çok yol kat etmektedir. Şehirlerimizde ve ilçelerimiz alt yapı eksiklikleri çok fazla olduğu için sularımızın barajlardan çıkıp bize ulaşıncaya kadar tüm mikropları ve bakterileri alabilmektedir.

Eğer sizlerde bu durumdan kurtulmak daha sağlıklı ve temiz bir su içmek istiyorsanız mutlaka bizlerle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Son yıllarda özellikle Doğu bölgelerinde en çok satmış olduğumuz Ultra Organik Su Arıtma Cihazı hakkında detaylı bir bilgi alabilir ve daha sonra evinize bu sistemi kurdurabilirsiniz. Fiyat olarak gayet uygun olup bütçenizi zorlamadan bu cihaza kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca diğer ürünlerimizi de görmek isterseniz aşağıda vereceğimiz internet sitesine giriş yapabilir ve tüm ürünlerimize bakabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

Tel: 0312 332 43 11

Gsm: 0506 852 15 15

Website: http://www.suaritmacihazi.gen.tr

Akvaryum Su Arıtma Sistemi Hakkında Detaylı Bilgilendirme

Akvaryum Su Arıtma Sistemi Hakkında Detaylı Bilgilendirme

Merhaba ayyıldız su arıtma cihazı kullanıcılarımız. Bugün sizler için yapmış olduğumuz bir hizmetten bahsetmek istiyoruz. Hizmetimiz başlıkta olduğu gibi akvaryum su arıtma sistemidir. Bir çok akvaryum üreticileri veya hobi olarak yapan kişiler bazı konularda eksik kalabilmektedir.

Mesela hangi balık hangi suda yetişir hangi balık ne tür bir ph ister bunları çok fazla bilmezler. Bizler sizler için evinizde ki akvaryumda hangi balığı yetiştiriyor iseniz hangi balığın bakımını yapıyorsanız bizlere söylemeniz yeterli olacaktır. Bizler sizler için en uygun su üretilmesi için akvaryum su arıtma cihazı önerisinde bulunuyoruz. Gerekirse imalathanemiz olduğu için en uygun su arıtma cihazının üretimini yapıyoruz.

Sizlerin sadece yapması gereken akvaryumda ki balığınızın cinsiyetini söylemektedir. Ve gerisine siz karışmıyorsunuz. Üretim safhasından kurulum safhasına kadar yardımcı oluyoruz.

Sizlerde akvaryum su arıtma cihazı almak isterseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İletişim Bilgilerimiz:

Yusuf Koç

Gsm: 0506 852 15 15

Tel: 0312 332 43 11

E-Mail: info@suaritmacihazi.gen.tr

Website: http://www.suaritmacihazi.gen.tr

Su Arıtma Cihazı Servisi – 0506 852 15 15

Su Arıtma Cihazı Servisi – 0506 852 15 15

Merhaba su arıtma cihazı kullanıcılarımız.Sizler için bu bilgiyi vermek istiyoruz.Firmamız sizler için su arıtma servisini tamamen aktif etmiş bulunmaktadır.Gerek ekipman olarak gerekse ekip arkadaşlarımız olarak tamamen yenilenmiş olup Türkiye’nin 81 il ve ilçesinde aktif olarak hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimizi sizler için sıralamak gerekirse;

 • Su arıtma cihazı arıza giderilmesi
 • Su arıtma cihazı filtre değişimi
 • Su arıtma cihazı montajı ve taşınması
 • Su arıtma cihazı periyodik bakımları
 • Su arıtma cihazı yedek parça sorunlarınız giderilmesi

gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Ürünlerimiz ve yedek parçalarımızın 2 yıl resmi garantisi bulunmaktadır.Şirketimiz sizler için en uygun fiyat politikası uygulamaktadır.Fiyatlarımız hakkında ve su arıtma cihazı servisimiz hakkında bizlerden detaylı bilgiler alabilirsiniz.Eğer cihazları aldıktan sonra su arıtma firmaları arıtma cihazınız ile ilgilenmiyorsa bizler garanti kapsamına almaktayız.Ve bu sayede sizlerin cihazlarını biz firmamızın garantisi altına almaktayız.

Ayrıca su arıtma servisi olarak hizmet verdiğimiz bazı markalar; AQUALİNE-AQUATÜRK-BMS SU ARITMA-WATER CLINIC-İHLAS SU ARITMA-WATER LIGHT-AURA CEBİLON SU ARITMA-PUREPRO WATER-SPRİNG WATER-PENTAİR WATER-AQUACARE-WATERBOX-ERİVA SU SEBİLİ-ARI SU ARITMA-DOLPHİN WATER-AYYILDIZ SU ARITMA

Teknik Elemana İhtiyaç Duyan Firmalar İrtibata Geçebilir…

Su Arıtma Servisi İletişim Hattı:

Gsm:0506 852 15 15

Ankara İletişim: 0312 332 43 11

İstanbul İletişim: 0216 329 81 77

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Videolu Anlatım

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Videolu Anlatım

Su Arıtma Cihazı Filtre Değişimi Videolu Anlatım

Merhaba ayyıldız su arıtma kullanıcılarımız.Bugün sizlerin isteği doğrultusunda su arıtma cihazı filtre değişimi videolu anlatım olarak yapmış bulunmaktayız.Bu video sayesinde artık sizlerde kolayca filtrelerinizi değiştirebileceksiniz.81 ilde teknik servisimiz bulunmasına rağmen bazı müşterilerimiz arıtma cihazlarının filtrelerini kendileri değiştirmek istediklerini belirtmektedirler.

Bizlerde sizlere bu konuda yardımcı olmak için sizler için bu videoyu çekmiş bulunmaktayız.Bu video sayesinde dediğimiz İnanın artık herşey çok kolay olacak.Neyse konuyu fazla uzatmadan aşağıda ki videoyu izlemenizi tavsiye etmekteyiz.

Ayrıca bizimle iletişime geçmek isterseniz :

İletişim Hattı:0506 852 15 15 – 0312 332 43 11

İnternet Adresimiz:http://www.ayyildizsuaritma.com/

5 Aşamalı Pompasız Arıtma Cihazı Kampanyası

5 Aşamalı Pompasız Arıtma Cihazı Kampanyası

5 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihaz

Ürün Özellikleri

5 Aşamalı Pompasız Arıtma Cihazı Kampanyası1. Pompasız 5 Aşamalı Su Arıtma Cihazı
2. 10 inch Kartuş Filtre Sistemi
3.12 Litre Tank Kapasiteli
4. Günlük 300 Lt Su Üretimi
5. 75 GPD Membran Filtre USA
6. 10″ Housing Sistem 6 Aşamalı
7. NSF Onaylı Krom Musluk Deve Boyun
8. Akım Kısıtlayıc Flow 350 CC
9. Sistem Bağlantısı İçin 4 Renk Hortum Sistemi
10.Pompasız Lüx Model
11. Dört Yönlü Şato Valf
12. 10″ Housing Anahtarı
13. Tek Koli renkli
14. Sistem Montaj Ekipmanları Tam
15. Coco Fittinks
16. 7 YIL GARANTİ
17. NSF, CE, WATERQUALİTY BELGELİ

Ürün Açıklaması Filtre Değişim Bilgilendirmesi

 
1.Kademe: 5 mikron Sediment filtre; Gözle görülebilen tüm kiri, pası ve kum parçacıklarını giderir.

2.Kademe: Karbon blok filtre; Klorun ve organik kimyasalların %99’ unu alır. Tat, koku ve renk giderir.10 mikron hassasiyetinde filtrasyon sağlar.

3.Kademe: 1 Mikron Sediment filtre; 1 mikron büyüklüğündeki tüm maddeleri tutar.

4.Kademe: RO Membran filtre; Sudaki Mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtredir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Suyu sağlıklı, yumuşak, mineral dengeli bir hale getirir.

5.Kademe: Inline Post Karbon filtre; Hindistan Cevizi kabuğundan geliştirilmiştir. Inline post karbon filtre suya belli bir tat ve içim kalitesi vererek suyu içime hazır hale getirir.

Reverse Osmos üniteleri yüksek teknolojinin en son olanaklarının kullanıldığı üst düzey bir su arıtım prosesidir.
Tezgahaltı RO sistemleri, mutfak tezgahının altına monte edilebilecegi gibi ayrıca kompakt tipleri tezgah üstüne monte edilebilmektedir.

SADECE 320 TL

Neden Reverse Osmosis Sistemi

Neden Reverse Osmosis Sistemi

Neden Reverse Osmosis Sistemiİlk olarak NASA tarafından uzaya gönderilen astronotların su ihtiyaçlarını gidermek amacıyla üretilmiş bir cihazdır.Uzayda astronotlar bu sistem sayesinde kendi idrarlarını arıtarak su ihtiyacını gidermişlerdir.İlerleyen yıllarda bu sistem geliştirilerek evsel kullanıma uygun hale getirilmiştir.

Sediment,granür karbon ve block karbon,filmtech membran ve post karbon filtreleri ile 5 aşamalı bir arıtma sistemidir.Bu sayede kimyasal ve bakteriyel bir arıtım sağlamaktadır.

Tezgahaltı reverse osmosis sistemler şebeke suyunu,kaynak sularını,kuyu sularını,deniz suyunu ve kanalizasyon arıtabilme özelliğine sahiptirler.

Sistemde bulunan filmtech american membran sayesinde dünyada bulunan en küçük bakterinin dahi suya karışması önlenmektedir.Çünkü dünyadaki en küçük bakteri 0,004 micron büyüklüğündedir.Ve membranın ise 0,001 micronluk gözeneklerinden en küçük bakterinin bile geçmesi engellenmektedir.

Tezgahaltı reverse osmosis sistem sayesinde evinizde şebeke suyunu hem içme suyu olarak kullanabilecek hemde sebze ve meyvenizi yıkayabileceğiniz,yemeklerinizde ve çay yaparken kullanabileceğiniz bir sağlıklı suya sahip olabileceksiniz…

Sistem katı atıkları filtreler yardımıyla tutar;sıvı atıkları ise gider yolu ile kanalizasyona atmasını sağlar.

Reverse osmosis sistemi suda bulunan gazlar haricinde hemen hemen tüm yabancı maddeleri tutar. Reverse osmosis distilasyon gibi diğer geleneksel arıtım işlemlerine göre daha az enerji kullanır.

Damacana Suları Ve Diğer Sular Hakkında

Damacana Suları Ve Diğer Sular Hakkında

39938Bu sular her şey den önce klorlanmadığından dolayı savunmasız olduğu için mikrop ve bakteriye açık olan sulardır.Damacana bidonları plastik olup petrolden imal edildikleri için hafif bir ısıda mikrop ve bakteri üretirler.Damacana suları ilk dolum anından itibaren yazın 24 kışın ise 48 saat içerisinde tüketilmelidir.Bazı damacana firmaları korsan dolum yaptıkları için nerdene şekilde dolduruldukları belli değildir.

Özellikle bidonların içinin temizliğinin yapılıp yapılmadığını kimse takip edememektedir.Belediyeler ne kadar takipte yapsa bu korsan firmalarla baş edememektedir.Her damacana bidonu 60 dolumdan sonra imha edilmesi gerekmektedir.Damacana bidonlarının rengi de mavidir kesinlikle şeffaf değildir.Bunun sebebi de zaman içerisinde su çok beklediği için bidon içerisinde ki yosunlaşmayı kamufle etmektedir.Sözün kısası Suyun kesinlikle taze olarak tüketilmesi gerekmektedir.

Kaynak Suları;Bu sularda her şeyden önce klorlanmadığından dolayı savunmasız olduğu için mikrop ve bakteriye açık olan sulardır.Bir kaynak suyunun sağlıklı olması için şehir merkezlerinden ve sanayi bölgelerinden 150 km uzağında olması gerekir.Olmaması durumunda suyun içerisine kanalizasyon suları sanayi atıkları karışabilir.

Kuyu Suları;Burada sularda klorsuz olduğu için mikrop ve bakteriye açık sulardır.Kuyu suları toprağın alt katmanlarından geldiği için en sert ve kireçli sulardır.İçmeye ve kullanmaya uygun bir su değildir.Sanayide ve bahçe sulamalarında kullanılabilir.

Suyu Kaynatmak;Su kaynadığı zaman içerisinde ki kirecin 4/1 kaybolur diğer kısmı kaynatılan kaba yapıştığı için suyun içinde kalır kirecin normal seviyeye inmesine çözüm değildir.Suyun kaynatmak suda ki kloru yok etmez.Su kaynadığı zaman suyun içindeki mikrop ve bakterileri öldürür ama kabuklu sporm dediğimiz bakteriyi 100 derecede bile kaynaksak yok etmez.Ayrıca su kaynadığı zaman suyun içindeki vücuda faydası olan vitamin ve mineralleri yok ederek suyu faydasız hale getirir.

Su Arıtma Cihazı Kullanımı Hakkında

Su Arıtma Cihazı Kullanımı HakkındaMerhaba ayyıldız su arıtma okurlarımız.Bugün sizler için su arıtma cihazı kullanımı hakkında sizlere bazı özel bilgiler vermek istiyoruz.Biz ayyıldız su arıtma olarak hem kullanıcılarımız hemde arıtma cihazı kullanıcılarını yardımcı olmak amacıyla bu konuyu açma gereği duymak istedik.Eğer evinizde bu tür cihazlar var ise mutlaka aşağıda vereceğimiz konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.Aksi taktirde bir çok problemle karşılaşabilirsiniz.En önemlisi sağlıklı olarak içtiğiniz suların sağlıksız olduğunu bilemezsiniz.Bundan dolayı hem vermiş olduğunuz ücret boşuna olur hemde sağlığınızı riske atmış olursunuz.Neyse sizler için lafı fazla uzatmayalım hemen bilgileri verelim sizlere;

 • İlk olarak mutlaka filtrelerinizin kontrolünü yapmanız gerekmektedir.
 • İlk 3 filtrenin her 6 ila 8 ay arasında değişmesi gerekmektedir.
 • Membran olarak tabir ettiğimiz filtre ise 2 senede bir değişmesi gerekmektedir.
 • 5inci aşama olan tatlandırıcı filtre hatta 6 ve ya 7 inci aşamaların mutlaka senede bir kere değişmesi gerekmektedir.
 • Cihazın bakımlarının ve testlerinin mutlaka senede bir kez yapılması gerekmektedir.
 • Cihazın tankının 7 yılda bir kez bakıma alınması veya değiştirilmesi gerekebilir.
 • Özellikle çay veya çamaşır makinesinde kullandığınız suların kireçlenme durumu var ise mutlaka filtre değişimi yapılması gerekmektedir.

Yukarıda bahsettiğimiz konular en önemli dikkat edilecek hususlardır.Bu hususlara mutlaka uyulması gerekmektedir.Sakın olan sizlere uyarımız olsun sat kurtul ilgilenme politikası yapan firmalardan su arıtma cihazı almayı düşünmeyin.Aksi taktirde sizlerin verdiği paralar boşa gidebilir.

Su Arıtma Cihazı Teknolojisi

Su Arıtma Cihazı Teknolojisi

Merhaba ayyıldız su arıtma okurlarımız.Bugün sizler için su arıtma cihazı teknolojisi hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz.Yıllar önce Nasa tarafından geliştirilen bu teknoloji ilk olarak Amerikan Deniz Altı Kuvvetleri tarafından kullanılması amacıyla geliştirilmiştir.Daha sonra ise uzaya yolculuklar sırasında kullanılmaya başlanmıştır.Bu teknoloji sayesinde deniz sularının içme sularına dönüştürülmesi sağlanmış olup daha hızlı bir şekilde suların arıtılması sağlanmıştır.

Bir çok devlet kurum ve kurumları tarafından teşvik edilen bu teknoloji şuan Türkiye’de çok fazla kullanılmamaktadır.Ama avrupa ve Amerika kıtasında ise evlerde olduğu gibi bir çok çoçuk bahçelerinde hatta sokak çeşmelerinde bile kullanılmaktadır.Bu sular tamamen doğal ve içilebilir olması hem de mineral bakımından zengin olması sebebiyle sağlıklı bir su olarak geçmektedir.

Bu teknoloji daha da geliştirilerek su arıtma cihazları yapılmaya başlanmış olup evlerimizde iş yerlerimiz de kolayca sular içebilmekteyiz.Eğer sizlerde bu teknolojiye sahip olmak istiyorsanız mutlaka http://www.ayyildizsuaritma.com sitemiz aracılığıyla bizimle iletişime geçiniz…

Su Arıtma Cihazı Kurulumu Nasıl Yapılır ?

Reverse Osmosis Hakkında BilgilendirmeMerhaba ayyıldız su arıtma kullanıcılarımız bugün sizler için su arıtma cihazı kurulumu nasıl yapılır bundan bahsetmek istiyoruz.Son günlerde telefonlar üzerinden en çok sorulan sorular arasına giren bu problemi burada çözmek istiyoruz.Çünkü bazı kullanıcılarımız teknik servis destek ekibimizin olmasına rağmen kendileri bu kurulumu gerçekleştirmek istedikleri için bu desteği bizden uzun zamandır istemektedirler.Bu durum karşısında bizde müşterilerimize yardımcı olmak amacıyla talep ettikleri cihazları kuruluma hazır bir şekilde gönderimini yaparak daha kolay bir montaj yapmalarını sağlamaktayız.Yinede bazı durumlarda zorlanan kullanıcılarımıza yardımcı olmak için hem resimli hemde videolu olarak bu anlatımı sunmak istedik.

Şimdi sizler için resimli olarak su arıtma cihazının montaj şemasını göstermek istiyoruz.En azından bu resim sizlere biraz faydası olacaktır.Aşağıda ki resimde su arıtma cihazı nasıl bağlanır bunun hakkında bir kaç öneride bulunabilir sizler için.

Su Arıtma Cihazı Kurulumu Nasıl Yapılır ?

Su Arıtma Cihazı Kurulumu Nasıl Yapılır ?

Resimde gördüğünüz gibi hatlarının nerelere bağlanması gerektiği hakkında sizlere detaylı bilgiler vermektedir.Bu resim ile neyi nereye bağlayabilirsiniz onu kolayca görebilirsiniz.Aşağıda videoyu izleyerek daha kolay bir kurulumu yapabileceksiniz buyrun videomuz;